ERIPAKKUMINE

Model PÄRAST

“Tere,
Saadan tagasiside:
Nüüd juba kaks nädalat sellest, kui Natali tegi minuga protseduuri BDR Dermalift aparaadiga, mille järelkaja kestab siiani. Läksin sellele protseduurile esimest korda ning mingisuguseid eirilis ootusi ma endale ei tekitanud. Kartsin ainult, et nahk võib punetada ning hiljem näen näiteks lapiline välja, kuna tegemist ikka tugeva liftinguga.
Kuid enda rõõmuks sain hoopis positiivse kogemuse. Kõigepealt nagu ikka puhastati nägu, pärast tehti aparaadi abil koorimine. Aparaat põrises veidi, kuid valu, ega ebameeldivustunnet ei tekitanud. Hiljem tehti mesoteraapia, samuti aparaadi abil, kus tegelikult käivad nõelad üles-alla, naha sisse ja välja. Kuna olen enne mesoteraapiat teinud, siis tean, et nahk võib jääda punetav ja punniline. Natali tegi mulle üle näo katva, jahutava maski, mis taastas täielikult naha olemuse. Ehk siis punetust ja punnikesi ei olnud. Just vastupidi nahk oli väga värske ja lausa topelt
pinguldatud.
Nüüdseks on sellest möödunud kaks nädalat ning ma pole veel soovinud endale teha kodust naha koorimist, kuna ei vaja seda. Nahk on ilus, sile ja pinguldatud.
Aitäh Natali selle supernoorendava protseduuri eest! Olen tõesti väga tänulik! Tiina”

ERIPAKKUMINE

Noorendav näohooldus BDR DermaLift aparaadiga (nägu, kael, dekoltee) ja päevane mineraalne MINI-MEIK TASUTA (Jane Iredale kosmeetika, 15-20 min, tavahind 10 eur)

Beauty Defect Repair (Saksamaa meetod)- efektiivsus, kvaliteet ning komfort on kindlustatud!

Bioloogiline peeling, mikropeel- naha koorimine aplikaatoriga, stimulatsioon XL- mehhaaniline mesoteraapia- kollageenteraapia (mikronõeltega naha ette valmistamine seerumiks), aktiivseerumid, nanotehnoloogiline aktiivmask. NB! Valutu, sobib kõikidele nahatüüpidele.

1, 5 t  80 eur

Beauty Defect Repair on uus innovatiivne lahendus nahahoolduses. BDR (beauty defect repair) e. iludefektide korrigeerimise meetod- tõhus alternatiiv botoxile, ilusüsüstidele ja ilukirurgiale!

BDR näidustused:
Naha väljanägemise parandamiseks
Naha struktuuri parandamiseks
Kortsude vähendamiseks
Naha elastsuse ja toonuse parandamiseks
Rakkude paljunemise ja kasvu soodustamiseks
Armiraviks
Atroofilise naha puhul

Naha ettevalmistamiseks kasutatavad puhastustooted on mineraalõli-, seebi- ja alkoholivabad. Bioloogilise koorimise süsteemi muudavad täiuslikuks spetsiaalne ettevalmistav PH taset korrigeeriv geel ning happekoorimise järgselt kasutatav spetsiaalne neutraliseerija. 

BDR micropeel e. mikrolihvimine e. kristallidevaba dermaabrasioon. Hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Sobib kõikidele nahatüüpidele, ka õhukesele ja tundlikule nahale.

BDR stimulatsioon XL. Mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nakka peenikeste mikronõeltega, mis liiguvad 90 kraadise nurga all epidermise sisse ja välja. Võimaldab stimuleerida nahka ka kortsu või armi põhjas. Paraneb kollageen- ja elastiinkiudude süntees, naharakkude jagunemine. Kiireneb aktiivainete imendumine.

BDR eesmärgiks on kõrged hügieeni ja turvalisuse standardid. BDR hoolduste teraapiaotsikud on kõik steriilselt pakendatud ja ühekordselt kasutatavad.

Nahk muutub siledamaks, naha jume ühtlustub, pindmised pigmendilaigud muutuvad heledamaks ja väiksed kortsujooned tasanduvad.

Püsivate tulemuste saavutamiseks on vajalik läbida vähemalt 4-6 protseduurist koosnev kuur 4-8 nädala jooksul.

 

Mineraalne MINI-MEIK

Jane Iredale meigipõhjad on nahka tervendavad ja kaitsvad, mis tagavad suurepärase katvuse ja loomuliku jumestuse ning hoiavad naha puhtust ja nooruslikkust. Sobib tundlikule nahale. Samuti mõjub suurepäraselt probleemsele, vistrikulisele nahale, ei ummista poore, nahk saab hingata.

Helistage ja registreerige ennast: tel. 5853 3658, stuudio@aromastyle.ee  või http://aromastyle.ee/kontakt/

 

Viimsi Äritare, Paadi tee 3, 2.korrus, ruum 213.

 

Kohtumiseni AromaStyle Stuudios!

MÕNUS AEG ISEENDALE…