Arvustused

Arvustused

 

Otsir Sevli 

Väga asjalik koht!

 

 

Birgit Paasma 

Soovitan soojalt AromaStyle! Natali on väga professionaalne ja meeldiv kosmeetik kellega on hea ka niisama lobiseda protseduuride ajal  AromaStyle näokreemid on erakordsed ja lisaväärtuse annab veel see, et Natali teeb kreemi vastavalt kliendi nahatüübile mis paneb igat klienti tundma erilisena peale megamõnusaid protseduure. Näiteks kosmeetiku teenustest soovitan Ultraheli näopuhastust mis ei ole üldse valus ning tulemuseks on siidine nahk mis ei puneta. Kosmeetikust saab minna otse oma toimetusi edasi tegema ja kasvõi teatrisse. Järgmiste kohtumisteni AromaStyle salongis!

 

Endla Varik 

Väga meeldiv ja professionaalne kosmeetik. Natali selgitab lahkelt protseduuri toimet nahale.Enesetunne on peale külastust väga hea.Võin lahkelt soovitada külastust.

 

Kairi Kuusk 

Olen Natali juures käinud mitu aastat ja alati väga rahule jäänud, ta teeb oma tööd väga professionaalselt, lemmikud on ultraheli ja silma hooldus.Pärast külastust säilib suurepärane tunne veel mitu päeva !

 

 

Monika Saglem 

Iga kord kui külastan AromaStyli, olen saanud kõrgprofessionaalse teeninduse ja positiivse laevgu, et reipalt eluga jätkata. Soojalt soovitan neile, kes hindavad kvaliteeti ja personaalset lähenemist. AromaStyle salongis saab oma iapäevased probleemid ära unustada ja nautida aega iseenda jaoks.